Mixxi.net Webmaster Genel Konular Yeni Website Tanıtım Açık Mert Korkusuz Sözlük Açıldı!
Açık Mert Korkusuz Sözlük Açıldı!
Mecip
Açık Mert Korkusuz Sözlük Açıldı!
0
88
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Mecip
Dostlar selam, öncelikler herkese sağlıklı günler dileyerek başlamak istiyorum. Bu zorlu günlerde lütfen kendiniz, aileniz ve yakınlarınızdakiler için gerekli önlemleri alın lütfen.

Sözlerime [b]AMK Sözlük[/b]'ün açılımı ile devam etmek istiyorum. Şimdi herkes küfür olarak algılayacak ama değil. Başlıktaki gibi [b]amksözlük (Açık Mert Korkusuz sözlük)[/b] sloganı ve sağlam altyapısı ile yayın hayatına başlamıştır.

Malum sözlüğün kopyası diyecek olanları duyar gibiyim. Baştan belirteyim. Alt yapısı emin olun ondan daha sağlam ve güvenli. Sözlük piyasasında maalesef her site birbirine benziyor bu kaçınılmaz.

[b]Site Adı :[/b] amksözlük
[b]Site Adresi :[/b]https://amksozluk.com
[b]Açıklama :[/b] Malum sözlüğün alt yapısından kat ve kat daha sağlam ve güvenli. Python 3.8 ve Dijango 3.1 ile hazırlanmış ve tamamen sunucu ara yüzünde sizlere hizmet vermektedir. Zamanla geliştirmeler ve iyileştirmeler yapılacaktır.

Üye olduktan sonra mail adresinizi doğrulamalı ve en az 10 entry girerek çaylaklık seviyesinden yazarlık seviyesine çıkabileceğiniz bir sistem var. Ama siz değerli Mixxi üyelerinin desteğini esirgemeyeceğine inancım tam olduğu için konu altına nickinizi yazmanız durumunda yazarlığa direkt terfi ettirileceksiniz.

Biz inandık arkadaşlar. Sizlerin de desteklerinizi bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımla.
Sağlıkla ve dostça kalın.


Hızlı Menü: