Mixxi.net Kayıt Ol
Mixxi.net - Üye Kayıt Sözleşmesi

Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde:

1. 5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Mixxi.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.

2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen yazılar Mixxi.net'te paylaşılamaz.

3. Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır.

4. Foruma katılabilmek için istisnai durumlar hariç (istisnai durumlar yönetim tarafından üyenin davranışlarına göre belirlenir) 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişilerin üyelikleri 18 yaşını geçene kadar durdurulur.

5. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. Tespit edilmesi halinde uyarılmaksızın silinecek ve cezai işlem uygulanacaktır. (Örnek: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Çingene, Roman, Göçmen gibi.)

6. Tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasi ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik yazılar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.

7. Yorum amacı taşımayan, salt propaganda içerikli parti ve siyasi tartışmalara sebebiyet verecek konu açmak ya da yorum yazılması yasaktır.

8. Açılan konular başlıklar konu içeriğine uygun olmalıdır. Bakın, yardım edin gibi kısa ve anlaşılmayan başlıklar ile konu açılmamalıdır.

9. Sürekli kendi sitesinin reklamını yapacak şekilde veya başka bir amaçla reklam içerikli konular açmak ve mesajlar yazmak yasaktır.

10. Para kazanmak için kısaltılmış linkler kullanmak, backlink kasmak için konu açmak ve mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi halinde üyelere uyarılmaksızın süreli uzaklaştırma cezası verilir. Davranışın tekrarı halinde ise hesabı durdurulur.

11. Bir konu paylaşırken, içeriğin bir kısmını yazıp link vermek yasaktır. Ancak içeriğin tamamını yazıp kaynak olarak link verebilir.

12. Forumda konulara konu ile alakasız, alaycı, baltalayıcı veya dalga geçici tavırda mesajlar atanlar forumdan belli bir süre uzaklaştırılacaktır. Davranışın devam etmesi halinde ise forumdan süresiz uzaklaştırılacaklardır.

13. Özel mesajlaşma sistemini reklam yapmak için kullanan üyelerin hesapları uyarılmaksızın süresiz durdurulur.

14. Her türlü telif hakkına sahip içeriği veya ürünü paylaşmak ve tanıtımını yapmak yasaktır. Paylaşanlara uyarılmaksızın uzaklaştırma cezası verilir.

15. Forumda çoklu üyelik kesinlikle yasaktır. Çoklu üyelik yapıldığı tespit edilen hesaplar forumdan süresiz uzaklaştırılır.

16. Forumda kesinlikle üye silme ve bu üyelerin tüm mesaj ve konu silme işlemi yapılmamaktadır. Sebebi ise silinen kullanıcının kullanıcı adı ile bir başka kişi kayıt olabilir ve bu kişi gibi davranarak üyeleri dolandırmaya çalışabilir. Bu yüzden bu tarz tekliflerde bulunmayınız. Eğer üyeliğinizin durdurulmasını istiyorsanız, bu üyelik ile yöneticilere özel mesaj atıp talebinizi iletiniz. Talep doğrultusunda kişinin hesabı kendi isteği doğrultusunda durdurulur.

17. Üye olan kullanıcılara forum tarafından SMS ya da mail ile her türlü bilgilendirme ve kampanya haberi gönderilebilir. Kayıt olan tüm kullanıcılar bu koşulu kabul etmiş sayılır.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Bu kuralları takip etmek üyelerin yükümlülüğündedir.